با ثبت نام در سایت مستر ربات شما قوانین و مقرارت ما را قبول کرده اید. ما حق هرگونه تغییر در این قوانین را بدون اطلاع قبلی خواهیم داشت.

  1. مستر ربات برای ارتقا ، ترفیع و تبلیغ محصولات و برند و یا حساب شخصی افراد در اینستاگرام ساخته شده و هیچ گونه قصدی برای اسپم کردن اینستاگرام و حساب افراد نداشته و قوانین و مقررات آنرا نقض نخواهد کرد.
  2. مستر ربات هیچ گونه وابستگی به هیچ یک از سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی مشابه وابسته به اشخاص ثالث ندارد.
  3. مستر ربات هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده غیر قانونی و مجرمانه افراد از ربات را نخواهد داشت تمامی مسئولیت حقوقی و هر گونه پیامد ناشی از انجام این گونه فعالیت ها بر عهده شخص یا اشخاص استفاده کننده خواهد. همچنین اگر حساب اینستاگرام شما به صورت دائم و یا موقت نیز مسدود شده باشد ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهیم داشت.
  4. برای استفاده از ربات (مستر ربات) باید اطلاعات حساب خود را در اینستاگرام وارد کنید ؛ ما به پسوورد حساب شما دسترسی نداریم و نخواهیم داشت و هیچگاه این اطلاعات را از شما درخواست نخواهیم کرد.
  5. تمامی افراد استفاده کننده اعم از کسانی که لایسنس رایگان را دریافت کرده و یا لایسنس را خریداری کرده اند حق دارند هر گونه مشکل اساسی ، باگ و … را به اطلاع ما برسانند تا تیم ما در اسرع وقت این مشکلات را برطرف کند و همچنین در صورتی که این مشکل اساسی بوده و موجب شود کار با رباتی برای مدت 24 ساعت یا بیشتر مختل شود میتوانند از پشتیبانی سایت تقاضا کنند تا زمان از دست رفته را به مدت لایسنس آنها اضافه کند.
  6. توجه داشته باشید که تمامی حقوق ربات محفوظ بوده و حق هرگونه دستکاری در فایل ها و تصرف و یا فروش فایل به صورت جداگانه وجود ندارد و این اعمال از نظر شرعی و قانونی اشکال داشته و انجام این امور پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.