برای استفاده از ربات (ربات افزونه ای اینستاگرام) باید مرورگر گوگل کروم برروی سیستم شما نصب شده باشد همچنین این ربات تنها برروی کامپیوتر قابل نصب است.

(درصورتی که این مرورگر برروی سیستم شما نصب نیست میتوانید از لینک روبرو آنرا دانلود کنید)

روش نصب افزونه: فایل افزونه که به صورت فشرده با فرمت زیپ است دانلود و طبق ویدئو زیر نصب کنید. (شما باید قبل از نصب آن را حالت فشرده خارج کنید)

ویدئو آموزش نحوه نصب فایل افزونه

استفاده از ربات

در این ویدئو نحوه نصب و استفاده از ربات به صورت کامل توضیح داده شده است.

نکات مهم در استفاده از ربات :

در تمامی زمان فعالیت ربات سیستم شما باید روشن و به متصل به اینترنت باشد در غیر این صورت ربات از کار می افتد.

ترافیک مصرفی ربات بسیار پایین بوده حدودا در هر ساعت 3 تا 4 مگابایت است.

در ابتدا برای بالا بردن بازدهی ربات شما باید پیج خود را به سطح کیفی مناسب برسانید و سعی کنید به صورت روزانه یا هفتگی پست بگذارید.

در مرحله بعد زمانی که میخواهید افراد یا تگ هایی را برای فالوو یا لایک به ربات معرفی کنید سعی کنید از موضوعات مرتب با پیج کاری خود یا افرادی در سطح کیفی پیج خود را برای این اعمال انتخاب ، در صورت رعایت نکردن این نکات ذکر شده بازدهی فعالیت ربات پایین خواهد بنابراین لطفا این نکات را حتما رعایت کنید.

بهتر است تعداد تگ هایی که برای لایک به ربات معرفی میکنید بیشتر از 5 عدد نباشد درعوض شما میتوانید هر ماه این تگ ها را با تگ جدید تعویض کنید.

برای عملکرد فالوو نیز میبایست تعداد افراد ، تگ ها و مکان ها زیاد نباشد و هر چند وقت یکبار آنها را تعویض کنید.

بهتر هنگام استفاده از ربات تمامی عملکرد های آنرا فعال نکنید فعال کردن تمام فعالیت خودکار باهم باعث ایجاد ریسک لیمیت موقتی است برای این امر شما میتوانید از قابلیت “ساعت خواب” استفاده کنید در زیر نمونه ای از این تظیمات قابل مشاهده است.

سرعت انجام فعالیت های مختلف ربات قابل تنظیم است شما میتوانید هر بخش را به طور جداگانه تنظیم کنید به عنوان مثال سرعت لایک زیاد اهمیتی ندارد شما میتوانید آنرا با فاصله زمانی هر 5 ثانیه تنظیم کنید. نکته قابل توجه این است که برای فالوو و آنفالو اگر سرعت فعالیت ربات بیش از اندازه بالا باشد احتمال لیمیت شدن حساب شما به وجود می آید.